Polacy kochają pizzę! Jest to jedno z najchętniej dań zamawianych do domu, szczególnie w weekendy. Wiadomo jednak, że nie każda pizza jest taka sama. Pizza, którą tworzymy w Trattoria Bandiera Italiana jest szczególnie polecana koneserom dobrej, włoskiej pizzy!

Jesteś w Łodzi na dzielnicy Ksawerów i zastanawiasz się gdzie udać się na pizzę? A może przyszła ochota na prawdziwie włoski smak? Najlepszą decyzją będzie odwiedzenie naszej restauracji! Serwujemy nie tylko doskonałą pizzę, ale również inne włoskie dania. Będąc w Łodzi na Ksawerowie musisz zawitać do naszej restauracji!

Doskonała jakość pizzy — Ksawerów


O jakości naszej pizzy decydują składniki. Wszystkie muszą być najwyższej jakości! I tak właśnie jest. Nasze ciasto, sos pomidorowy i ser ściągamy do naszej pizzerii prosto z Włoch. Wszystkie składniki, na których tworzymy nasze dania, są oryginalne. Dlaczego? Bo to one stanowią bazę każdej pizzy! Jeśli jesteś prawdziwym smakoszem to na początek polecamy margheritę. Dzięki temu przekonasz się, jak dobra jest nasza pizza.


Zamów online